+48 532 250 566

Zarezerwuj przez internet!

Decydując się na rezerwację miejsca przez internet oraz płatność przed przyjazdem, otrzymasz 10% rabatu na cały okres parkowania!
Proszę wpisać liczbę pojazdów
Proszę wprowadzić nr rejestracyjne pojazdów
Proszę wprowadzić datę pozostawienia pojazdu
Proszę wprowadzić datę odbioru pojazdu
PROMOCJA - rabaty do 60%!
5-7 dni - 40zł*
8-10 dni - 50zł*
* cena netto, dotyczy samego parkingu, bez dowozu pod terminal i bez odbioru. Terminal znajduje się ok. 10 min spacerem od naszego parkingu.

Air Berlin uruchamia nowe połączenia między Gdańskiem a Berlinem

Fot: Depositphotos

W maju 2017 Air Berlin rozpocznie regularne loty między portem lotniczym Berlin-Tegel a lotniskiem w Gdańsku Rębiechowie. Loty odbywać się będą od poniedziałku do piątku samolotami Bombardier Q400, a ich inauguracja będzie miała miejsce 4 maja 2017 roku. Z lotniska w Berlinie samoloty będą wylatywały o godzinie 13:15, a na lotnisku w Gdańsku wylądują o 14:20. Z Gdańska natomiast samolot wyruszy w drogę powrotną o godzinie 14:40, by zjawić się w Berlinie o 15:55.

Port lotniczy w Gdańsku będzie trzecim lotniskiem - obok Warszawy i Krakowa, do którego będą latały samoloty Air Berlin. Thomas Winkelmann - prezes Air Berlin podkreśla, że Polska zawsze była ważnym rynkiem dla przewoźnika z Berlina, zaś startujące w maju nowe bezpośrednie połączenie umocni pozycję Air Berlin na polskim niebie.

Warto podkreślić, że połączenia z Gdańska będą doskonale skomunikowane z siatką połączeń przewoźnika zarówno w Niemczech, jak i całej Europie, umożliwiając tym samym szybkie połączenia z wieloma miastami poprzez lotnisko w Berlinie. Ponadto hub w Berlin-Tegel umożliwi pasażerom z Gdańska korzystanie z codziennych, bardzo szybkich i wygodnych przesiadek na długodystansowe loty Air Berlin do Nowego Jorku i Abu Dhabi.

Air Berlin oferuje w sumie 84 loty tygodniowo na ośmiu amerykańskich kierunkach - do Nowego Jorku, Los Angeles, Bostonu, Orlando, San Francisco, Fort Myers, Miami i Chicago

Bilety na nowe połączenia można kupić na stronie www.airberlin.com, dzwoniąc na infolinię +49 (0)180 6 - 334 334, lub poprzez biura podróży.

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda nasz parking oraz najbliższe otoczenie? Sprawdzisz to w naszej galerii zdjęć.

Jak dojechać

Sprawdź jak wygląda dojazd na nasz parking lotniskowy w Gdańsku.