+48 532 250 566

Zarezerwuj przez internet!

Decydując się na rezerwację miejsca przez internet oraz płatność przed przyjazdem, otrzymasz 10% rabatu na cały okres parkowania!
Proszę wpisać liczbę pojazdów
Proszę wprowadzić nr rejestracyjne pojazdów
Proszę wprowadzić datę pozostawienia pojazdu
Proszę wprowadzić datę odbioru pojazdu

Air Berlin uruchamia nowe połączenia między Gdańskiem a Berlinem

Fot: Depositphotos

W maju 2017 Air Berlin rozpocznie regularne loty między portem lotniczym Berlin-Tegel a lotniskiem w Gdańsku Rębiechowie. Loty odbywać się będą od poniedziałku do piątku samolotami Bombardier Q400, a ich inauguracja będzie miała miejsce 4 maja 2017 roku. Z lotniska w Berlinie samoloty będą wylatywały o godzinie 13:15, a na lotnisku w Gdańsku wylądują o 14:20. Z Gdańska natomiast samolot wyruszy w drogę powrotną o godzinie 14:40, by zjawić się w Berlinie o 15:55.

Port lotniczy w Gdańsku będzie trzecim lotniskiem - obok Warszawy i Krakowa, do którego będą latały samoloty Air Berlin. Thomas Winkelmann - prezes Air Berlin podkreśla, że Polska zawsze była ważnym rynkiem dla przewoźnika z Berlina, zaś startujące w maju nowe bezpośrednie połączenie umocni pozycję Air Berlin na polskim niebie.

Warto podkreślić, że połączenia z Gdańska będą doskonale skomunikowane z siatką połączeń przewoźnika zarówno w Niemczech, jak i całej Europie, umożliwiając tym samym szybkie połączenia z wieloma miastami poprzez lotnisko w Berlinie. Ponadto hub w Berlin-Tegel umożliwi pasażerom z Gdańska korzystanie z codziennych, bardzo szybkich i wygodnych przesiadek na długodystansowe loty Air Berlin do Nowego Jorku i Abu Dhabi.

Air Berlin oferuje w sumie 84 loty tygodniowo na ośmiu amerykańskich kierunkach - do Nowego Jorku, Los Angeles, Bostonu, Orlando, San Francisco, Fort Myers, Miami i Chicago

Bilety na nowe połączenia można kupić na stronie www.airberlin.com, dzwoniąc na infolinię +49 (0)180 6 - 334 334, lub poprzez biura podróży.

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda nasz parking oraz najbliższe otoczenie? Sprawdzisz to w naszej galerii zdjęć.

Jak dojechać

Sprawdź jak wygląda dojazd na nasz parking lotniskowy w Gdańsku.