+48 532 250 566

Make your reservation via internet!

When you decide to book a place on the Internet and payment before your arrival, you will receive a 10% discount for the entire duration of parking!
Please enter the number of vehicles
Please enter your vehicles registration number
Please select a date date of arrival to our parking
Please select a date of departure from our parking
PROMOCJA - rabaty do 60%!
5-7 dni - 40zł*
8-10 dni - 50zł*
* cena dotyczy samego parkingu, bez dowozu pod terminal i bez odbioru. Terminal znajduje się ok. 10 min spacerem od naszego parkingu.

Airport parking Bastian - parking right next to the airport!

Welcome to the website of our parking at the airport in Gdańsk Rębiechowo, at Slowackiego 183 street.

We provide parking at the airport Lech Wałęsa in Gdańsk Rębiechowo. Our parking is the closest alternative airport parking in Gdańsk. We are located almost 10 min. the terminal, opposite the control tower.

Every day, dozens of customers trust us, come and use our parking services. We are a professionally operated car parking, registered in the Register of National Economy (Company) with No. REGON 221249323, NIP 589-103-67-68.

We offer free handing over to the airport.

Airport parking Bastian guarantees:

Convenience
  • Open 24 hours a day, 7 days a week
  • Handing over to the airport
Safety
  • Monitoring
  • Insurance
  • 24/7 security by a company Solid Security
Lowest prices
  • 10% discount for booking and payment via the Internet

Aktualności:

Lotnisko w Gdańsku Rębiechowo przeznaczone jest dla osób udających się do Trójmiasta bądź dla mieszkańców Gdańska, Gdyni lub Sopotu czy też innych okolicznych miejscowości. Jednak ze względu na swój zasięg z Lotniska w Gdańsku Rębiechowo korzystają nie tylko mieszkańcy województwa pomorskiego, ale i pozostałych z nim sąsiadujących.

Źródło: flickr

Na dowód można przytoczyć ofertę jednego z przewoźników lokalnych, który wyspecjalizował się tylko i wyłącznie w dowożeniu pasażerów busami do Lotniska w Gdańsku Rębiechowie z Bydgoszczy. Jak widać ruch tutaj jest tak duży, że opłaca mu się oferować dokładnie taki rodzaj usług.

Warto także wiedzieć, że ten port lotniczy stanowi lotnisko zapasowe dla lotniska na warszawskich Okęciu.

Jeśli mieszkasz w okolicy 100 km od lotniska w Gdańsku, to należysz do 2,5 milionowej rzeszy mieszkańców tego regionu mających niejako "pod bokiem" wysokiej klasy port lotniczy, z którego możesz dostać się szybko i w komfortowych warunkach do innej części Polski lub do większości krajów Europy.

Należy zaznaczyć, że miłośników transportu lotniczego w Polsce z roku na rok przybywa, a widać to wyraźnie po pasażerach przewijających się poprzez port lotniczy Gdańsk Rębiechowo. Poniżej wykres przedstawiający jak z roku na rok rośnie liczba pasażerów lotniska w Rębiechowie.

Widać wyraźną, a nawet powiedziałbym gwałtowną tendencję wzrostową. W 1999r. lotnisko w Gdańsku notowało rocznie prawie 250 tys. pasażerów, podczas gdy w roku 2016 było ich już ponad 4 mln! To oznacza 16-krotny wzrost w ciągu 18 lat!

Co to oznacza? Coraz więcej ludzi podróżuje liniami lotniczymi i może warto zastanowić się nad tym, czy ten sposób komunikacji mógłby okazać się interesujący również dla siebie?

Dojazd do lotniska w Rębiechowie

Na olbrzymią popularność Lotniska w Gdańsku ma wpływ także bardzo dogodny dojazd. Port lotniczy znajduje się zaledwie 10 km od centrum Gdańska oraz Sopotu i 23 km od centrum Gdyni. Na lotnisko można dojechać obwodnicą trójmiejską (droga ekspresowa S6) - trzeba pamiętać, żeby zjechać na zjeździe Matarnia.

Źródło: google.com

Inny sposób to dojazd pociągiem za pomocą Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Trzeba mieć na uwadze, żeby wysiąść na stacji Gdańsk Port Lotniczy.

Z Sopotu lub Gdańska na lotnisko dojedziesz autobusem linii 210, 110...

Would you like to see how our parking and immediate surroundings? Check it in our gallery.

How to get there

See how to get to our airport parking in Gdansk.