+48 532 250 566

Make your reservation via internet!

When you decide to book a place on the Internet and payment before your arrival, you will receive a 10% discount for the entire duration of parking!
Please enter the number of vehicles
Please enter your vehicles registration number
Please select a date date of arrival to our parking
Please select a date of departure from our parking
PROMOCJA - rabaty do 60%!
5-7 dni - 40zł*
8-10 dni - 50zł*
* cena netto, dotyczy samego parkingu, bez dowozu pod terminal i bez odbioru. Terminal znajduje się ok. 10 min spacerem od naszego parkingu.

Air Berlin uruchamia nowe połączenia między Gdańskiem a Berlinem

Fot: Depositphotos

W maju 2017 Air Berlin rozpocznie regularne loty między portem lotniczym Berlin-Tegel a lotniskiem w Gdańsku Rębiechowie. Loty odbywać się będą od poniedziałku do piątku samolotami Bombardier Q400, a ich inauguracja będzie miała miejsce 4 maja 2017 roku. Z lotniska w Berlinie samoloty będą wylatywały o godzinie 13:15, a na lotnisku w Gdańsku wylądują o 14:20. Z Gdańska natomiast samolot wyruszy w drogę powrotną o godzinie 14:40, by zjawić się w Berlinie o 15:55.

Port lotniczy w Gdańsku będzie trzecim lotniskiem - obok Warszawy i Krakowa, do którego będą latały samoloty Air Berlin. Thomas Winkelmann - prezes Air Berlin podkreśla, że Polska zawsze była ważnym rynkiem dla przewoźnika z Berlina, zaś startujące w maju nowe bezpośrednie połączenie umocni pozycję Air Berlin na polskim niebie.

Warto podkreślić, że połączenia z Gdańska będą doskonale skomunikowane z siatką połączeń przewoźnika zarówno w Niemczech, jak i całej Europie, umożliwiając tym samym szybkie połączenia z wieloma miastami poprzez lotnisko w Berlinie. Ponadto hub w Berlin-Tegel umożliwi pasażerom z Gdańska korzystanie z codziennych, bardzo szybkich i wygodnych przesiadek na długodystansowe loty Air Berlin do Nowego Jorku i Abu Dhabi.

Air Berlin oferuje w sumie 84 loty tygodniowo na ośmiu amerykańskich kierunkach - do Nowego Jorku, Los Angeles, Bostonu, Orlando, San Francisco, Fort Myers, Miami i Chicago

Bilety na nowe połączenia można kupić na stronie www.airberlin.com, dzwoniąc na infolinię +49 (0)180 6 - 334 334, lub poprzez biura podróży.

Would you like to see how our parking and immediate surroundings? Check it in our gallery.

How to get there

See how to get to our airport parking in Gdansk.