+48 532 250 566

Make your reservation via internet!

When you decide to book a place on the Internet and payment before your arrival, you will receive a 10% discount for the entire duration of parking!
Please enter the number of vehicles
Please enter your vehicles registration number
Please select a date date of arrival to our parking
Please select a date of departure from our parking
PROMOCJA - rabaty do 60%!
5-7 dni - 40zł*
8-10 dni - 50zł*
* cena netto, dotyczy samego parkingu, bez dowozu pod terminal i bez odbioru. Terminal znajduje się ok. 10 min spacerem od naszego parkingu.

Linia Swiss Air w Gdańsku - już wkrótce bezpośrednie połączenie z Zurychem.

Fot: Depositphotos

Od 31 marca 2019 roku w Porcie Lotniczym im. L. Wałęsy w Gdańsku obsługiwana będzie nowa linia lotnicza - Swiss International Air Lines (SWISS). Nowa linia zapewni bezpośrednie połączenie lotnicze Gdańska z Zurychem. Planowane są cztery kursy w tygodniu - w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Niewątpliwie uruchomienie nowego kierunku będzie sprzyjało dalszemu rozwojowi gdańskiego lotniska, które z roku na rok obsługuje coraz większą liczbę pasażerów.

SWISS to szwajcarskie narodowe linie lotnicze powstałe w 2002 roku, obsługujące 74 połączenia do 38 krajów świata. Flota składa się z 85 samolotów, z tego 24 stanowią samoloty dalekiego zasięgu.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby skorzystać z usług nowego przewoźnika, serdecznie do nas zapraszamy, gdyż nasz parking lotniskowy w Gdańsku świetnie nadaje się na kilku-/kilkunastodniowy postój.

Would you like to see how our parking and immediate surroundings? Check it in our gallery.

How to get there

See how to get to our airport parking in Gdansk.